Jdi na obsah Jdi na menu
 


Božští koně

Ametyst je božský kůň, díky kterému Vám přiletí UFO krátce poté, co ho uložíte ku spánku. Nejšťastnějšímu hráči přinese diamant, ti ostatní obdrží růstový bod. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Ametyst je neprodejný 

amethyste.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nefrit Vám dá diamant pokaždé, když se probudí s dovedností alespoň o jeden bod větší (nebo stejnou) než 0. V praxi to znamená, že pokud se Nefrit probudí se třemi dovednostmi vyššími nebo rovnajícími se 0, dostanete 3 diamanty. Jeho dovednosti mohou být i záporné a nemohou být navýšeny diamanty. Je neprodejný

nefrit.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perla je božský hřebec. Pokaždé, když se zúčastní lekce, existuje pravděpodobnost, že jeho majitel nalezne diamant. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. 

perla.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruby každé narozeniny vydělá majiteli 5 diamantů. Jelikož stárne po měsíci (díky Vodě mládí), za 24 dní Vám vydělá 10 diamantů, což je jako 1 pas. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Ve dnech, kdy Ruby nevydělává diamanty o malý kousíček povyroste. Ruby je neprodejný 

ruby.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Safír Vás po probuzení požádá, abyste ho navštívili na stránce jiného hráče. Pokud ho poslechnete, každý sudý den Vám dá diamant a každý lichý 1000 equus. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Safíra nelze prodat, ale může se rozmnožovat s božskou klisnou Smaragd (avšak pouze jednou) a jejich potomkem je Topaz.

safir.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smaragd je božská klisna, je možno ji připustit božským hřebcem Safír. Jejich potomkem je Topaz. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Smaragd nelze prodat.

smaragd.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Topaz je potomek Smaragd a Safíra. Rodí se s dovednostmi 1200, Kamenem mudrců a Vodou mládí. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat. Svému majiteli nepřináší výhody. Pokud mu ale pogratuluje jiný hráč, má možnost získat diamant nebo 50 equus. Denně můžete pogratulovat pěti Topazům (kliknutím na ikonku v pravém sloupečku, vedle „Dát jablko“)

topaz2.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diamant je vzácný kůň, jehož dovednosti mohou být navýšeny použitím diamantů.

Objeví se hráčům, kteří získali všechny ostatní vzácné božské koně.
Hráč nesmí chovat více než jednoho Diamant.

diamant.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balios každý 19. den v měsíci nabízí svému majiteli Nyktin balíček pod podmínkou, že byl připojen předchozí den. Pokud majitel koně neodchoval, dostane Nyktin balíček pouze 19. v lednu, dubnu, červenci a říjnu (pokud se přihlásí i předchozí den). Jeho dovednosti se rovněž každý den mírně zvyšují. Balios se nemůže rozmnožovat, ale lze ho prodat. Novému majiteli ale přináší Niktin balíček jednou za 3 měsíce (leden, duben, červenec, říjen). Vyskytuje se ve 4 různých zbarveních (Vesmír, Oheň, Elektřina, Sníh).

balios3.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Croesus je Božský kůň, který namísto hnoje produkuje peníze. Každý 13. den každého měsíce získává majitel Croesus 1 pas, pokud byl ovšem den předtím přihlášen. Pokud 13. den připadne na pátek, získává Croesus svému majiteli 2 pasy. Každý měsíc se jeden z koní pojmenovaných Croesus Junior promění v Croesus.

croesus.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gypse je Božský kůň se zvláštní schopností proměnit se při probuzení zpět v písek. Abyste o něj mohli nadále pečovat, musíte jej obnovit. Pokaždé když je Gypse obnoven, dostává jeho chovatel písek. Tento písek lze použít pro navýšení dovedností. Gypse lze prodat  

gypse.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sleipnir je bájný kůň boha Odina. Tento kůň má 8 nohou místo 4, což mu dává mimořádné schopnosti. Sleipnir je nesmrtelný. Může mít různé barvy srsti. 

sleipnir-1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mist je božská klisna, která má schopnost sdílet své dovednosti. Její schopnosti se ze dne na den mění: Jednoho dne bude dobrá ve cvalu, dalšího dne bude mít dobrou výdrž... Může se reprodukovat s Snow a zplodit s ním Ocean.

mist.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snow je Božský kůň stvořený pro soutěže. Každý Snow má své jméno napsáno barvou označující jeho specializaci:
• Modrá označuje specializaci na překážkové dostihy.
• Červená je pro koně specializující se na parkurové skákání.
• Zelená označuje klusáky.
• Purpurová je pro koně specializující se na cval.
• Bílý je expertem v drezuře.

snow.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocean je synem Snow a Mist. Zdědil sílu po otci a těkavost po matce. Má mimořádné dovednosti. Jeho dovednosti se každým dnem mění, takže je potenciálně dobrý ve všech směrech.

ocean.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grani je božský kůň, který povstává z popela jako fénix. Každý den, kdy není nesmrtelný, se mu zhorší zdravotní stav. Pokud přežije alespoň 30 dní od narození (nebo vzkříšení), získáte 2 diamanty a 20000 Equus za jeho odeslání do Nebe. Můžete ho znovu oživit pomocí Pandořiny skříňky, nebo obnovit jeho zdraví pomocí Černé orchideje.

Je tu 12 různých Graniů, z toho 2 klisny. Každý Grani se liší znakem na zádi. Majitel všech 12 Graniů má jednou za celou hru možnost na jejich stránce jednoho z nich přeměnit na Palomino Sleipnir, pokud prvního v měsíci bude alespoň jeden každého druhu žít.

Klisny se mohou jednou připustit s Grani a porodí Grani.

grey-0.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saturn patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Můžete ho vzít na vyjížďku po Mléčné dráze, abyste navýšili jeho dovednosti.
Za úplňku Vám přinese 5 diamantů, pokud jste se přihlásili alespoň jednou za poslední 3 dny.

saturn.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mars patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Můžete ho vzít na vyjížďku po Supernově, abyste navýšili jeho dovednosti. Pokaždé když získá 20 dovednostních bodů, získáte 1 diamant.

mars.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jupiter patří mezi koně ze Sluneční soustavy.. Vezměte ho na vyjížďku do Vírové galaxie, abyste navýšili jeho dovednosti.
Pokaždé, když vyhraje 2 soutěže v jeden den, přinese Vám 1 diamant.

jupiter.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ouranos je ojedinělým božským koněm ve hře. Je původcem všech ostatních koní ve hře.

1.jpg.tn.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaia je ojedinělým božským koněm ve hře. Je původcem všech ostatních koní ve hře.

gaia.png